від 3-х років
Художня студія

У нашій художній студії діти успішно освоюють декоративно-ужиткове мистецтво: пишуть гуашшю та акварельними фарбами, малюють пастеллю та олівцями, займаються декоративним розписом та орнаментом.

Заняття побудовані на поетапному освоєнні класичної школи малювання та живопису, знайомстві з різними образотворчими техніками та прийомами, пізнанні основ композиції. Надається перевага роботі з невеликими групами, що дозволяє приділити увагу кожному.

Про вчителів:

Ярошенко Аліна Олексіївна – закінчила Художню школу, Харківське художнє училище за спеціальністю “Образотворче мистецтво”, здобула вищу педагогічну освіту за спеціальністю “Образотворче мистецтво”. За час навчання брала участь у різноманітних виставках та конкурсах, займаючи призові місця. Учасник обласної виставки дитячих малюнків. Досвід роботи з дітьми понад 3 роки.

Михайлова Аліна Андріївна – професійний художник; магістр концептуального дизайну: дизайнер інтер’єру та меблів, графічний дизайнер; викладач із 15-ти річним стажем. Випускниця Харківського художнього училища та Академії Дизайну та Мистецтв. Серед учнів Михайлової Аліни – нинішні студенти Харківського художнього училища, Харківської Академії Дизайну та Мистецтв, Московської Академії Дизайну, Ontario Collage of Art & Design. На сьогоднішній день через школу Аліни Михайлової пройшли понад 500 талановитих дітей, які так чи інакше пов’язали своє життя із образотворчим мистецтвом та дизайном.

Як записати дитину на заняття?

Телефонуйте +38 (097) 287-71-79 або надішліть запит, заповнивши поля форми, поданої нижче.

Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Сообщение
Телефон
Имя